top

 

 

 

 


Home "Droga do sukcesu" No images
Droga do sukcesu
Raport ewaluacji PDF Drukuj Email

Raport z ewaluacji

 
„Droga do sukcesu” – Programowanie robotów PDF Drukuj Email

         Pierwsza grupa pod wodzą pana Roberta Eliasa zakończyła zajęcia „Programowanie robotów”. Efekty są! Zmyślnie połączone elementy przyjęły formę robota, który dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu zgrabnie porusza się po stole. A że jeszcze zima za oknem na wszelki wypadek został otulony czapeczko-rękawiczką. Młodzi konstruktorzy pomyśleli o wszystkim. Brawo!

 
„Droga do sukcesu” – język polski PDF Drukuj Email

        Egzamin gimnazjalny coraz bliżej. Dodatkowe zajęcia z języka polskiego pozwalają oswoić się z testami. Poszukiwania w słownikach, praca w grupie i podpowiedzi nauczyciela pomagają znaleźć odpowiedzi na pytania i szybko rozwiewają wątpliwości.

 
„Droga do sukcesu” – język angielski PDF Drukuj Email

       Czytanie, słuchanie, słownictwo, konwersacja i ta „okropna” gramatyka, a to wszystko po angielsku, jak to ogarnąć? Okazuje się, że nie taki diabeł straszny, praca w grupie,  ciekawe tematy, urozmaicony tok zajęć sprawiają, że wszystko łatwiej układa się w głowie. Zajęcia prowadzi pani Aleksandra Krajewska.

 
Wielkie wypakowywanie PDF Drukuj Email

alt

Wielkie wypakowywanie pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach projektu "Droga do sukcesu". Czego tam nie było: książki, gry, tablica interaktywna, głośniki, magnetofon, wizualizer, licencja ADOBE, klocki LEGOMASTERS, itd. 

Każdy uczestnik projektu otrzymał też podręczniki z informatyli z grafiki biznesowej, programowania robotów, multimedia w reklamie, serwisowania stron www.

Pomoce zostały zakupione ze środków POKL projektu "Droga do sukcesu".

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


15 Listopada 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do końca roku zostało;47 dni.

bottom
top
bottom