top

 

 

 

 


Home Biblioteka szkolna Łączy nas piłka No images
Łączy nas piłka PDF Drukuj Email

logo pilka

Mistrzostwa świata w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami, Mundial rozpocznie się 14 czerwca na moskiewskich Łużnikach od meczu Rosja - Arabia Saudyjska. Zanim padną pierwsze bramki wszystkich zainteresowanych sportem , a szczególnie piłką nożną, zachęcam do lektury.

„BOHATEROWIE Z BOISKA" to seria, która przybliża młodemu czytelnikowi piłkarzy obecnej reprezentacji Polski oraz legendy polskiej piłki nożnej.

W naszej szkolnej bibliotece dostępne są 3 tytuły:

baszczykowskimilikpiszczek

A jak reprezentacja to nie może zabraknąć kapitana

„Nienasycony” to książka o obsesji strzelania goli, o sukcesie i jego cenie. O napastniku, który nie chciał przyjąć do wiadomości, że historia taka jak jego nie może się wydarzyć w polskim futbolu.”

lewandowski

„To autoryzowana biografia jednego z największych fenomenów współczesnego futbolu. Napastnika, który potrafi w jednym meczu strzelić cztery bramki Realowi Madryt i pobić rekord wszech czasów strzelając w hicie Bundesligi pięć bramek w dziewięć minut. Dziś Robert Lewandowski jest wymieniany jednym tchem wśród najlepszych napastników świata, tuż obok Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo”.
http://www.sport.pl/pilka

Warto też przejrzeć „Encyklopedię futbolu”

futbol„Najpopularniejszy sport na świecie dostarczył nam wielu momentów ekscytujących doznań - od błyskotliwej gry Realu Madryt nastawionej na atak, w finale Pucharu Europy w 1960 roku, po nazywaną „Ręką Bożą” bramkę zdobyta przez Maradonę w 1986 roku i niespodziewany triumf Grecji na Euro 2004. „Encyklopedia futbolu” przypominająca te i wiele innych zdarzeń - prawdziwa skarbnica wiedzy o „pięknej grze” - urzeknie każdego Czytelnika.

• Odkrywa wszystkie aspekty futbolu - zasady gry i umiejętności, rolę kibiców i mediów, pracę trenerów i taktyki.
• Zawiera profile 75 najlepszych zawodników i ponad 40 najlepszych drużyn, które uświetniły grę.
• Fascynujące „Akcje” pokazują krok po kroku najsłynniejsze zagrania i gole.
Informacje z okładki książki

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia biblioteki!

Małgorzata Balwierczak

 

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


22 Listopada 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało;40 dni.

bottom
top
bottom