top

 

 

 

 


Home No images
Dzień Pluszowego Misia 2017 PDF Drukuj Email

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. W tym roku ten dzień przypada w sobotę – wiec aby móc świętować go w naszej szkole obchody przesuwamy na 29 listopada - środa.

Uczniowie którzy w tym dniu będą mieć misia na ławce będą zwolnieni z pytania!!!

Zapraszamy do wspólnej zabawy- Samorząd Uczniowski

misieamro

 

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


20 Lipca 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz,
Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł,
Sewera
Do końca roku zostało;165 dni.

bottom
top
bottom