top

 

 

 

 


Home No images
Święta, Święta…. z Samorządem Uczniowskim PDF Drukuj Email

Święta, Święta…. z Samorządem Uczniowskim

Z okazji zbliżających się świąt Samorząd Uczniowski przygotował parę ciekawych wydarzeń. W środę 20 grudnia organizowane są zabawy świąteczne. Odbędą one się w sali 10 na trzech przerwach :
- ,, Mistrz Pakowania" ( 10:35- 10:45)
-,,Najdłuższy łańcuch" (11:30- 11:45)
-,,Tradycje świąteczne -test" (12:30-12:40)
W każdym z nich będą mogły wziąć udział dwie osoby (w każdej inni uczniowie) z klasy. Jeśli uczniowie z danej klasy będą brali udział we wszystkich konkursach, na koniec otrzymają słodkie nagrody.
Uwaga!!!
Osoby biorące udział w konkursie ,, Najdłuższy łańcuch" proszę przynieść klej, a w konkursie ,,Mistrz Pakowania" proszę przynieść klej lub taśmę i nożyczki.

W czwartek 21 grudnia organizowany jest natomiast kiermasz świąteczny na przerwach,od godz. 8:45 do 13:35. Na nim będzie można kupić świąteczne wypieki zrobione przez uczniów naszej szkoły. Te osoby, które przynoszą ciasta i inne słodkości proszę dostarczyć je do sali 10, najpóźniej do 8:00. A wszystkich uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły zapraszamy do zakupienia różnorodnych słodyczy, dzięki którym samorząd uczniowski z zebranych pieniędzy  będzie mógł organizować równie wspaniałe imprezy.

 

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


16 Stycznia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Marcel, Waleriusz,
Włodzimierz
Do końca roku zostało;350 dni.

bottom
top
bottom