top

 

 

 

 


Home No images
Gala Wolontariatu PDF Drukuj Email

Jak bardzo trzeba być mądrym, by zawsze być dobrym!"
Marie van Ebner-Eschenbac

Organizacje pozarządowe, społecznicy, wolontariusze mieli swoje wielkie święto 7 grudnia 2017 na Gali „Opolszczyzna aktywna społecznie”. W Teatrze im. Jana Kochanowskiego uhonorowani zostali tegoroczni Laureaci Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego „ Społecznik Roku”,” Opolska Niezapominajka” oraz „ Barwy Wolontariatu”. Najlepsi dostali nagrody i wyróżnienia, było wiele ciepłych podziękowań i okazja do poznania niezwykłych osób, które swój czas poświęcają innym. Wśród nominowanych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy na co dzień działają charytatywnie w świetlicach środowiskowych „ Narnia „ i „Oaza”: Arkadia Nowaczkiewicz, Ania Cichecka i Kuba Giercuszkiewicz. Wolontariat to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych. Cieszymy się, że nasi uczniowie prezentują taką postawę. Wiele działań i akcji prowadzonych w szkole ma na celu pomoc innym m. in. zbiórki i odwiedziny w schroniskach dla zwierząt, wolontariat na Maratonie Opolskim, zbiórka zniczy na cmentarze we Lwowie i Wilnie czy zbiórka darów dla Domu Matki i Dziecka. Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączają się w działania wolontariackie, kierując się maksymą Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”.
alt

Dodoała: M. Czech

 

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


15 Grudnia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało;17 dni.

bottom
top
bottom