top

 

 

 

 


Home Imprezy sportowe No images
Imprezy sportowe
Warsztaty Ratownicze 2018 PDF Drukuj Email

8 czerwca 2018 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków odbyły się warsztaty dla młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy podczas wypadków drogowych. Organizatorem imprezy była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej wraz z Opolską Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczniowie klasy VII A zdobywali praktyczne, cenne umiejętności oraz wzięli udział we wspinaczce na ściance wspinaczkowej oraz w konkurencji tarcz nalewowych i hydronetki.
Wyjście zorganizaowała p. M. Czech
Dodała M. Czech, A.D.
alt

 
Maraton Opolski 2018 PDF Drukuj Email

Jak co roku włączyliśmy się w organizację Maratonu Opolskiego, który odbył się 6 maja 2018 w niedzielę. Do pracy w ramach wolontariatu zgłosiło się 55 uczniów z naszej szkoły. Po wcześniejszym przeszkoleniu, już w piątek i w sobotę przed maratonem, wolontariusze zajmowali się pakowaniem pakietów startowych dla uczestników, pracą w biurze zawodów przy rejestracji. W dniu wyścigu w niedzielę nasi uczniowie pracowali w biurze zawodów, pomagali przy wydawaniu posiłków, a na samej trasie na punktach odżywczych z wodą, izotonikami i owocami.
Wszystkim dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i kibicowanie biegaczom. Wolontarisze oprócz cennego doświadczenia i pozytywnej energii dostana zaświadczenie (to dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich), najlepsi - nagrody ufundowane przez organizatorów.
Koordynatorem akcji była p. M. Czech.
Dodała M. Czech i A. Drynda

alt

 
Podbiegi Opolskie 2018 PDF Drukuj Email

Jak co roku wystartowaliśmy w Opolskich Podbiegach 2018. Na trasie spotkaliśmy wielu znajomych, którzy jak My czynnie uprawiają sport i aktywnie spędzają czas wolny. Wyjście zorganizowała p. Magdalena Czech, która sama biega i zachęca nas swoim przykładem do aktywności.
Dodała A. Drynda
alt

 
Zawody w badmintona PDF Drukuj Email

altalt
Zdjęcia M. Czech

 
Turniej Szachowy PDF Drukuj Email

alt
Zdjęcia M. Czech

 
Turniej Pływacki PDF Drukuj Email

alt
Turniej pływacki dla uczniów klas VII
W dniu 8 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w turnieju pływackim zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji oraz Urząd Miasta Opola w ramach realizacji projektu "Wolny od uzależnień". Konkurs składał się z trzech etapów: test wiedzy, praktyczny sprawdzian o udzielaniu pierwszej pomocy i sprawdzian praktyczny na basenie. Nasza reprezentacja w składzie Weronika Klimmer i Dawid Jaśniecki z klasy VII a zajęła III miejsce.
Gratulujemy wygranej i atrakcyjnych nagród.
Dodała I. Amrogowicz

 
Lekcja z Mistrzem nurkowania PDF Drukuj Email

alt
LEKCJA Z MISTRZEM

W dniu 13 października podczas zajęć wychowania fizycznego na pływalni „Akwarium” odbyła się „Lekcja z Mistrzem” z panem Markiem Majasem - instruktorem nurkowania.

Uczniowie klasy 7b mieli okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami nurkowania oraz spróbować pływać ze sprzętem ułatwiającym oddychanie pod wodą.
Uczniowie uczestniczący w zajęciach byli pod dużym wrażeniem możliwości jakie daje profesjonalny sprzęt do pływania pod wodą. Pod opieka instruktora mogli przeżyć niezapomniane chwile nawet na basenie. A oto dowody w formie fotorelacji:
Dodała I.A.

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


24 Września 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do końca roku zostało;99 dni.

bottom
top
bottom