top

 

 

 

 


Home Imprezy sportowe No images
Imprezy sportowe
"Lekcja z Mistrzem" - Gwardia Opole PDF Drukuj Email

alt

W ramach obchodów Światowego Dnia Wody w dniu 22.03.2019r. na opolskiej Stegu Arenie odbył się trening piłki ręcznej dla młodzieży z KPR Gwardią Opole. Była okazja, żeby wspólnie poćwiczyć, porozmawiać i wziąć autografy od swoich ulubionych sportowców. Na próbę swoich sił zdecydowali się uczniowie z klasy 7a, 8a i 8b - dziewczęta i chłopcy (łącznie 22 osoby).
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z treningu.
Dodała M. Czech i A.D.

 
Dzień Chłopaka w Kubaturze PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta z klasy VIII A w dniu 27.09.2018 zaprosiły swoich kolegów do Kubatury na kręgle. Wszyscy fajnie się bawili, choć rywalizacja była ostra. Życzymy chłopcom realizacji swoich celów, rozwijania pasji i wielu sukcesów w tym roku szkolnym.
Bądźcie odpowiedzialni!
Dodała M. Czech i A.D
.alt

 
Sztafetowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email

Biegi przełajoweW dniu 28.09.2018r. odbyły się Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych. W każdej drużynie dziewcząt i chłopców wystartowało po 8-u uczniów.
Skład chłopców: Jakub Kasperek, Janek Mietliński, Oliwer Sośnicki, Bartek Buda, Adam Janikowski, Bartek Samulski, Dawid Lenard, Mateusz Szczepański.
Skład dziewcząt: Ewa Juszczak, Kateryna Korniiaka, Karolina Kozioł, Julia Cegiełka, Paulina Gucwa, Weronika Klimer, Daria Bilińska, Julia Sauerbier, rez. Anna Gąsiorowska.
Każdy dał z siebie wszystko - mimo to chłocy o włos przegrali walkę o III miejsce, natomiast zesół dziewcząt wywalczył II miejsce w Opolu.
Gratulacje dla srebrnych medalistek!!!
Dodała M. Czech i A.D.
alt

 
Indywidualne biegi przełajowe PDF Drukuj Email

W parku na osiedlu im. Armii Krajowej 25.09.2018r. odbyły się Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przyłajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta startowały na dystansie 1400 m, a chłcy 2000 m. Naszą szkołę reprezentowało 11-u uczniów, z których najlepszy wynik osiągnęła Ewa Juszczak z klasy VII B zajmująć I miejsce w swoim roczniku. Natomiast wśród chłopców na podium stanął Bartek Buda z kl. VIII B zajmując II miejsce.Awansowali oni na zawody wojewódzkie.
Gratulacje dla zawodników!!!
Dodała M. Czech i A.D.
alt

 
Warsztaty Ratownicze 2018 PDF Drukuj Email

8 czerwca 2018 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków odbyły się warsztaty dla młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy podczas wypadków drogowych. Organizatorem imprezy była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej wraz z Opolską Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczniowie klasy VII A zdobywali praktyczne, cenne umiejętności oraz wzięli udział we wspinaczce na ściance wspinaczkowej oraz w konkurencji tarcz nalewowych i hydronetki.
Wyjście zorganizaowała p. M. Czech
Dodała M. Czech, A.D.
alt

 
Maraton Opolski 2018 PDF Drukuj Email

Jak co roku włączyliśmy się w organizację Maratonu Opolskiego, który odbył się 6 maja 2018 w niedzielę. Do pracy w ramach wolontariatu zgłosiło się 55 uczniów z naszej szkoły. Po wcześniejszym przeszkoleniu, już w piątek i w sobotę przed maratonem, wolontariusze zajmowali się pakowaniem pakietów startowych dla uczestników, pracą w biurze zawodów przy rejestracji. W dniu wyścigu w niedzielę nasi uczniowie pracowali w biurze zawodów, pomagali przy wydawaniu posiłków, a na samej trasie na punktach odżywczych z wodą, izotonikami i owocami.
Wszystkim dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i kibicowanie biegaczom. Wolontarisze oprócz cennego doświadczenia i pozytywnej energii dostana zaświadczenie (to dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich), najlepsi - nagrody ufundowane przez organizatorów.
Koordynatorem akcji była p. M. Czech.
Dodała M. Czech i A. Drynda

alt

 
Podbiegi Opolskie 2018 PDF Drukuj Email

Jak co roku wystartowaliśmy w Opolskich Podbiegach 2018. Na trasie spotkaliśmy wielu znajomych, którzy jak My czynnie uprawiają sport i aktywnie spędzają czas wolny. Wyjście zorganizowała p. Magdalena Czech, która sama biega i zachęca nas swoim przykładem do aktywności.
Dodała A. Drynda
alt

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


6 Grudnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dionizja, Emilian,
Jarema, Jarogniew,
Mikołaj
Do końca roku zostało;26 dni.

bottom
top
bottom