top

 

 

 

 


Home Imprezy sportowe No images
Imprezy sportowe
Zawody w badmintona PDF Drukuj Email

altalt
Zdjęcia M. Czech

 
Turniej Szachowy PDF Drukuj Email

alt
Zdjęcia M. Czech

 
Turniej Pływacki PDF Drukuj Email

alt
Turniej pływacki dla uczniów klas VII
W dniu 8 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w turnieju pływackim zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji oraz Urząd Miasta Opola w ramach realizacji projektu "Wolny od uzależnień". Konkurs składał się z trzech etapów: test wiedzy, praktyczny sprawdzian o udzielaniu pierwszej pomocy i sprawdzian praktyczny na basenie. Nasza reprezentacja w składzie Weronika Klimmer i Dawid Jaśniecki z klasy VII a zajęła III miejsce.
Gratulujemy wygranej i atrakcyjnych nagród.
Dodała I. Amrogowicz

 
Lekcja z Mistrzem nurkowania PDF Drukuj Email

alt
LEKCJA Z MISTRZEM

W dniu 13 października podczas zajęć wychowania fizycznego na pływalni „Akwarium” odbyła się „Lekcja z Mistrzem” z panem Markiem Majasem - instruktorem nurkowania.

Uczniowie klasy 7b mieli okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami nurkowania oraz spróbować pływać ze sprzętem ułatwiającym oddychanie pod wodą.
Uczniowie uczestniczący w zajęciach byli pod dużym wrażeniem możliwości jakie daje profesjonalny sprzęt do pływania pod wodą. Pod opieka instruktora mogli przeżyć niezapomniane chwile nawet na basenie. A oto dowody w formie fotorelacji:
Dodała I.A.

 
Podbiegi Opolskie 2017 - edycja jesienna PDF Drukuj Email

alt
Źródło zdjęcia - oficjalna strona podbiegów oraz zdjęcia p. M. Czech
Po raz kolejny Opolskie Podbiegi nie odbyły się bez naszego udziału. Nasi nauczyciele p. Iwona Amrogowicz i p. Magdalena Czech swoim przykładem pokazują, że warto uprawiać sport na co dzień, warto biegać i dbać o kondycję. Same biegają codziennie po kilka-kilkanaście kilometrów i zachęcają nas do pójścia w ich ślady. W czwartki co tydzień przez 2 godziny biegamy z p. Magdą Czech i zdrowo się odżywiamy. Pomagamy co roku w organizacji Maratonu Opolskiego, co roku bierzemy udział w Podbiegach Opolskich. Były też czasy, że pomagaliśmy w organizacji Maratonu Warszawskiego, ale to trochę daleko a teraz podobne imprezy są organizowane też w Opolu. Kultura biegania jest szeroko propagowana w naszej szkole i dobrze, bo dzięki temu można mieć super fajną sylwetkę i doskonałą formę. Najwyższą 84 lokatę uzyskała Pani Magdalena Czech.

 
Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email

W sobotę 16 września 2017r. na boisku szkolnym przy ulicy Katowickiej zainaugurowany został Sportowy Rok Szkolny 2017/2018. Był znicz olimpijski i flaga olimpijska, konkurencje w różnych dyscyplinach sportowych, nagrody, podziękowania, itp. To co jednak najważniejsze, to liczna grupa młodych sportowców, którzy pomimo wolnego dnia i nieciekawej pogody stanęli w szranki sportowych konkurencji.

alt
Dodała A.D.

 
Maraton Opolski 2017 PDF Drukuj Email

Maraton Opolski 2017Jak co roku wolontariusze z naszej szkoły pomagali przy organizacji największej imprezy biegowej na Opolszczyźnie. 14 maja 2017 w niedzielę 27 uczniów PG4 stawiło się w pełnej gotowości o 7:00 na ul. Spychalskiego. Do nich należało przygotowanie miejsca startu na 10 km i bsługa punktów odżywczych na w/w ulicy. Uczniowie starali się także motywować i wspierać biegaczy w trakcie biegu. Sposród wolontariuszy z różnych szkól - tylko troje z naszej szkoły zostało wyróżnionych przez organizatorów: Paulina Woszek z IIIa, Karolina Krancioch z Ic i Jarek Krajewski z IIIc. Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni z takiej postawy uczniów i dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie. Opiekunem uczniów była p. M. Czech.
alt

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


18 Marca 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Anzelm,
Boguchwał, Cyryl,
Edward, Narcyz,
Narcyza, Salwator
Do końca roku zostało;289 dni.

bottom
top
bottom