top

 

 

 

 


Home Odkrywcy Sekretów Nauki No images
Zapytanie Ofertowe POKL
Krasiejów - klasy III PDF Drukuj Email

22 września 2017r. kolejna grupa uczniów, tym razem z klas trzecich gimnazjum zwiedziła Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Najbardziej podobało nam się kino 5D, Muzeum Ewolucji Człowieka, pociąg prehistorii, itd.
Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu "Odkrywcy Sekretów Nauki".
alt

 
Krasiejów 2017 PDF Drukuj Email

Krasiejow20 września 2017r uczniowie klas drugich w ramach projektu "Odkrywcy Sekretów Nauki" uczestniczyli w warsztatach na terenie Parku Nauki i Rozrywki Krasiejów.
Nasi uczniowie przemierzyli Tunel Czasu oraz poznali swoich przodków w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Młodzież podziwiała skamieniałości triasowych płazów i gadów w Pawilonie Paleontologicznym.
alt
Dodała E.Wąsowska

 
Centrum Nauk Przyrodniczych - drugie wyjście PDF Drukuj Email

6 kwietnia kolejne klasy 1c i 2c odwiedziły Centrum Nauk Przyrodniczych. Jak przystało na okres przedświąteczny były doświadczenia z jajkami, informacje o jajkach i odwieczne pytanie:
Co było pierwsze - jajko czy kura?
Na języku polskim na części pierwsze zostały rozebrane popularne słownictwo młodzieżowe.
Wyjście zorganizowano w ramach projektu UE "Odkrywcy Sekretów Nauki Aglomeracji Opolskiej".


alt

 
Centrum Nauk Przyrodniczych PDF Drukuj Email

23 marca w ramach projektu Aglomeracji Opolskiej "Odkrywcy Sekretów Nauki" cztery grupy z klas pierwszych i drugich wzięły udział w zajęciach w Centrum Nauk Przyrodniczych.
Uczniowie klas 2 wysłuchali wykładów o kole i sposobach przekazywania ciepła, uczniowie klas 1 o mitologii i ciśnieniu. Zajęcia się podobały, dały inne spojrzenie na omawiane w szkole zagadnienia. Każdy uczeń otrzymał poczęstunek. Szkoda, że tego typu wyjść nie ma częściej, ale dostać się na zajęcia do Centrum Naul Przyrodniczych jest bardzo trudno.
alt

 
Projekt Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki PDF Drukuj Email

Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki- projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej IX – Wysoka jakość edukacji – Wsparcie kształcenia ogólnego - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.
CEL I ZAŁOŻENIA PROJEKTU
1. Wsparcie uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących z terenu Aglomeracji Opolskiej poprzez organizację dodatkowych zajęć w zakresie kompetencji kluczowych, w tym w miejscach edukacji bezpośredniej; wykorzystanie innowacyjnych metod nauczania, w tym metody eksperymentu w zakresie nauk przyrodniczych i matematycznych; kompetencji informatycznych oraz indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
2. Podniesienie zdolności uczniów w zakresie: kształtowania umiejętności wyboru ścieżki rozwoju zawodowego i przygotowania do wejścia na rynek pracy.

W naszym gimnazjum koordynatorem projektu jest Pani Anna Drynda.

odk n

Zdjęcia z zajęć doskonalących umiejętności społeczne.Prowadzący: Lucyna Mazur

 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


13 Października 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Daniel, Edward,
Gerald, Geraldyna,
Maurycy, Mikołaj,
Siemisław, Teofil
Do końca roku zostało;80 dni.

bottom
top
bottom