top

Home Sukcesy sportowe No images
Sukcesy Sportowe
Zawody wojewódzkie LA PDF Drukuj Email

Nasza sprinterka i płotkarka Katarzyna Kaciuban z klasy 2b w tym tygodniu 7.06.2017 na zawodach Wojewódzkich zajęła II i III miejsce w biegach przez płotki na dystansie 80m i 200m. Gratulujemy Kasi sukcesu, na który musiała ciężko zapracować na treningach. Same zdolności nigdy nie wystarczą bez ciężkiej pracy.
Jeszcze raz Kasiu Gratulacje!
alt

Zawody Lekkoatletyczne PDF Drukuj Email

24.05.2017r. odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne. I miejsce w biegach zajęła Katarzyna Kaciuban z klasy 2b.Gratulujemy wszystkim sportowcom świetnej postawy i sukcesów.
Opiekunem uczniów była Pani M. Czech
alt
Więcej zdjęć na szkolnym f

Sukces siatkarzy PDF Drukuj Email

SUKCES NASZYCH SIATKARZY !!!

W dniu 9.03.2017 odbył się fiał mistrzostw miasta Opola w siatkówce chłopców z udziałem naszej reprezentacji w składzie: Michał Marszałek –kapitan, Paweł Wodniok, Marcin Matuszek, Oliwer Wowro, Bartosz Nowak, Adrian Różycki, Maciej Breliński, Mateusz Leonczak. Chłopcy po zaciętej walce z reprezentacją PG 8 i PG 7 zajęli III miejsce. Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy panu Nowickiemu za wyjątkowe i indywidualne zaangażowanie w treningach.

Ze sportowym pozdrowieniem Iwona Amrogowicz
alt

Koszykówka PDF Drukuj Email

alt
W dniu 15 grudnia uczennice naszego gimnazjum brały udział w finale Mistrzostw Opola w koszykówce dziewcząt. Po zaciętej walce z Pg nr 7 i zwycięskim meczu z Pg nr 5 nasze zawodniczki zajęły II miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego. Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi.
Dodała I.Amrogowicz

Sukces PDF Drukuj Email

alt
Nasze zawodniczki zajęły II miejsce w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej dziewcząt.
Cieszymy się wszyscy z tego sukcesu, a najbardziej trener Pan Paweł Nowicki.
Wysportowane dziewczęta to standard w naszej szkole. Jesteśmy z was dumni.