top

 

 

 

 


Home Zajęcia pozalekcyjne No images
Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email

Zajęcia pozalekcyjne

zajęcia prowadzący dzień godzina sala

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Koło j. polskiego dla klas 7,8 A. Milejska czwartek 9l – 15:20 19
Koło matematyczne dla klas 7 B. Śniatowska wtorek 9l – 15:20 34
Koło matematyczne dla klas 8 I. Kamińska poniedziałek 9l – 15:20 33

Koło j. angielskiego

dla klas 7

A. Melnarowicz środa 7l – 13:35 23
Koło j. angielskiego dla klas 8 A. Melnarowicz środa 8l – 14:30 23
Koło historyczne dla klas 7 i 8 J. Kotowska poniedziałek 9l – 15:20 30

Koło chemiczne w j. angielskim

dla klas 8

M. Kosmala środa 7l – 13:35 45

Koło chemiczne w j. angielskim

dla klas 7

M. Kosmala środa 8l – 14:30 45

Koło biologiczne w j. angielskim

dla klas 8

I. Burdziag poniedziałek 7l – 13:35 41
Koło biologiczne w j. angielskim dla klas 7 I. Burdziąg poniedziałek 8l – 14:30 41
Koło geograficzne dla klasy 8a, 3ab gimnazjum E. Wąsowska wtorek 8l – 14:30 40
Koło matematyczne dla klasy matematyczno-informatycznej 3a B. Śniatowska czwartek 7l – 13:35 34
Koło biologiczne dla klasy 3ab gimnazjum M. Majchrzak-Blicharz czwartek 8l – 14:30 41
SKS I. Amrogowicz piątek 8,9l – 14:30 sala gimnastyczna
SKS M. Czech wtorek 8,9l – 14:30 sala gimnastyczna
Język mniejszości narodowej – niemiecki dla klas 3ab gimnazjum B. Zgolik-Mrozek

środa

piątek

1l – 8:00

7,8l – 13:35

23
23

Zajęcia dodatkowe w tym przygotowujące do sprawdzianu i egzaminu

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

dla klasy 8ab

A. Ślusarczyk poniedziałek 7l – 13:35 22
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla klasy 8abc M. Kilarski środa 8l – 14:30 39

Zajęcia dodatkowe z

j. polskiego dla klasy 8b

A. Milejska wtorek 9l – 15:20 19

Zajęcia dodatkowe z

j. polskiego dla klasy 8a

K. Żurakowska czwartek 8l – 14:30 29

Zajęcia dodatkowe z

j. polskiego dla klasy 8c

K. Żurakowska środa 7l – 13:35 29
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 8c I. Kamińska poniedziałek 7l – 13:35 33
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 8b I. Kamińska poniedziałek 8l – 14:30 33
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 8a I. Kamińska czwartek 9l – 15:20 33
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla klasy 3ab dz A. Ślusarczyk poniedziałek 8l – 14:30 22
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla klasy 3ab ch A. Ślusarczyk piątek 8l – 14:30 22
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 3ab ch B. Śniatowska wtorek 1l – 8:00 34
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 3abc B. Śniatowska wtorek
środa
8l – 14:30
1l – 8:00
34
34
Zajęcia dodatkowe z biologii i wos dla klas 3abc gimnazjum M. Majchrzak-Blicharz czwartek 9l – 15:20 41
Zajęcia dodatkowe z chemii dla klas 3ab gimnazjum A. Drynda wtorek 8l – 14:30 43

Zajęcia dodatkowe z

j. polskiego dla klasy 3bc

K. Żurakowska środa 9l – 15:20 29

Zajęcia dodatkowe z

j. polskiego dla klasy 3abc

K. Żurakowska

środa

1l – 8:00 29

Zajęcia dodatkowe z

j. polskiego dla klasy 3ab dz

K. Żurakowska poniedziałek 7l – 13:35 29

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

dla klasy 7c gr. niemiecka

J. Krasnodębska wtorek 7l – 13:35 28
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 7a,7b i 7c gr.fran-ros J. Krasnodębska wtorek 8l – 14:30 28
Zajęcia wyrównawcze dla klasy 7b i 7c J. Krasnodębska czwartek 8l – 14:30 28
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 7b,7c B. Śniatowska czwartek 8l – 14:30 34
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 7a M. Gawryś-Zielińska społecznie Indywidualnie w miarę potrzeb
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas 7 M. Kilarski środa 7l – 13:35 39
Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjum A. Drynda wtorek

9l – 15:20

43

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla klas

7 i 8

E. Suchińska środa 7l – 13:35 43
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne L. Mazur

poniedziałek

7l – 8ac – 13:35

8l – 7ab – 14:30

gabinet pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne L. Mazur środa

7l – 8b – 13:35

8l – 7c – 14:30

9l – 3a – 15:20

gabinet pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne L. Mazur czwartek

8l – 3b – 14:30

9l – 3c – 15:20

gabinet pedagoga
 

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


14 Grudnia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Izydor, Naum,
Pompejusz,
Sławobor, Spirydion
Do końca roku zostało;18 dni.

bottom
top
bottom