top

 

 

 

 


Home Zdrowy styl życia No images
Zdrowy styl życia
Lekcja wf na rolkach PDF Drukuj Email

alt
Lekcja i zdjęcia P. Magdalena Czech
Na rolkach dziewczęta z klasy 3B.

 
Śniadanie przygotowane przez 3c PDF Drukuj Email

sniadanie 3c

LM

 
Inna lekcja wychowania fizycznego PDF Drukuj Email

alt
W dniu 3 listopada grupa dziewcząt z klas 2a i 2b uczestniczyła w nietypowej lekcji wf na rolkowisku. Wyjście zorganizowała uczennica klasy 2b Wiktoria Janczak. A jak było to można zobaczyć na zdjęciach.
Opiekun uczniów I. Amrogowicz

 
Warsztaty ratownicze w KWPSP PDF Drukuj Email

W dniu 13 czerwca br na terenie Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Opolu odbyły się warsztaty dla młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy, których jednym z organizatorów było Kuratorium Oświaty w Opolu. Po krótkiej części teoretycznej odbyły się ćwiczenia: zachowanie się ratowników podczas pożaru, wypadku, podczas ekstremalnych zajwisk pogodowych oraz wypadku nad wodą. Odbyły się również pokazy ratownictwa medycznego, płonącego pojazdu, symulacja dachowania i uderzenia. W warsztatach wzięły udział zespoły z 24 szkół, a naszą reprezentowały: M. Kowalińska, B. Sprancel, M. Kowol.
alt
zdjęcia na f

 
Siłownia 2c PDF Drukuj Email

W ramach wychowania fizycznego kolejna klasa miała zajęcia na siłowni. Tym razem była to 2c. Zgodnie z przyslowiem "Czym Jaś za młodu...." Jeśli wyrobimy w sobie nawyk aktywnego spędzania czasu i dbania o swoje zdrowie, to w przyszłości będziemy zbierać już tylko profity. Klasa 2c była już wczesniej na lodowisku, skałce wspinaczkowej, jutro jadą na kajaki. Jak na klasę sportoą przystało.
Wyjście zorganizowała p. M. Czech
alt

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

PSP 2

Dla nauczycieli

Imieniny


18 Grudnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało;14 dni.

bottom
top
bottom